Detail pozice

VŘ OA/A Oční kliniky LFP UK

Zveřejněno: 08.11.2023

Typ úvazku: HPP

Děkan Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení místa Asistent/ Asistentka/ Odborný asistent/ Odborná asistentka Oční kliniky s úvazkem 0,2

Nabízíme

  • Zázemí stabilní akademické instituce
  • Stimulující pracovní prostředí v novém kampusu fakulty
  • Nástup možný od července 2023, dle dohody
  • Individuální přístup k osobnímu rozvoji

Co vás čeká

  • Organizace a rozvoj studentských aktivit na LFP ve volitelném předmětu Studentská pedagogická a publicitní činnost
  • Koordinace a školení studentů, tvorba úkolů
  • Správa rozpočtu stipendií
  • Tvorba on-line kurzů v prostředí LMS Moodle

Požadujeme

  • Empatie, asertivita a odolnost
  • Výborné komunikační dovednosti pro práci v různorodém týmu (vedení fakulty, akademici, studenti, administrativní a IT zázemí)
  • Pokročilé znalosti s MS Office
  • Zkušenosti s LMS Moodle
  • Znalost angličtiny

Pokud vás nabídka zaujala kontaktujete nás